تماس همکاری

فروشگاه میلاد سیفتی آماده همکاری با تمام شرکت ها و ارگان ها می باشد تا محصولات مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید.

ارائه فاکتور رسمی

دریافت فاکتور رسمی با کسر مالیات طبق مبلغ قانونی یکی از دغدغه های شرکت ها است. فروشگاه میلاد سیفتی فاکتور رسمی را به مشتریان خود ارائه می دهد و شما می توانید بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و دریافت فاکتور رسمی تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید.

ارائه پیش فاکتور 

برای مشتریان سازمانی شرکتی دریافت پیش فاکور از اهمیت بالای برخوردار است.تمام مشتریان میلاد سیفتی می توانند از این ویژگی بهره مند شوند. 

مشاوره فنی و تخصصی

یکی از مشکلات در خرید تجهیزات، اطلاع از انواع برند ها و انتخاب بهترین برند و مدل جهت رفع نیاز است. فروشگاه میلاد سیفتی با استخدام کارشناسان با تجربه و متخصص این مشکل را برطرف نموده است و شما عزیزان می توانید از مشاوره فنی و رایگان ما بهره مند شوید.

تخفیف در خرید تعداد بالا

شما عزیزان می توانید با خرید عمده و تعداد بالا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.

قیمت نمایندگی و فروش مستقیم

قیمت یکی از فاکتور های بسیار مهم در خرید است. فروشگاه میلاد سیفتی با توجه به این که نماینده رسمی چندین برند معتبر است، توان بالایی در ارائه بهترین قیمت ها دارد و شرکت ها و ارگان ها می توانند تجهیزات مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از میلاد سیفتی خریداری کنند. 

همچنین توجه کنید که قیمت فروش عمده و تکی محصولات با یکدیگر متفاوت است.

همکاران گرامی جهت تمایل به همکاری یا خرید عمده، می توانید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید. 

تماس با ما